درباره ما

قطعا همه ما دوست داریم تا از تمام برند‌های معتبر سراسر دنیا تجربه یک خرید آسون و کاملا ایمن رو داشته باشیم. امروزه امکان خرید اینترنتی مسیر ها رو کوتاه کرده و پلتفرم‌های پاستیل این امکان رو برای تمامی کاربران عزیز فراهم آورده تا از طریق آن شما بتوانید به تمامی برند‌های معتبر دسترسی داشته و دیگر نگران پرداخت‌های بین‌المللی خود نباشید.
شما در پاستیل میتونید سفارشات خودتون رو بدون دغدغه در کوتاهترین زمان ممکن، با پرداخت کمترین کارمزد به صورت کاملا قانونی درب منزل خودتون دریافت کنید.

"پاستیل گروپ" جزء اولین گروه از پایه گذاران سرویس های پرداخت آنلاین و خریدهای بین المللی در ایران میباشد. شروع فعالیت اعضای گروه به صورت غیررسمی به قبل از سال 1392 برمیگردد و بعد از چند سال فعالیت، این گروه به صورت رسمی فعالیت خود را از سال 1399 و با هدف اصلی خرید انواع کالاها از وب سایت های معتبر فروش کالا در سرتاسر جهان و ارسال آن به ایران آغاز نمود، فعالیتی که تا به این لحظه ادامه دارد.

هدف ما در این راه صرفه جویی در وقت مشتریان, کاهش هزینه ها، تسهیل فرآیند‌ پرداخت‌های بین‌المللی، پیگیری روند امور گمرکی ورود کالا و به طور کلی تهیه کلیه محصولاتی است که تهیه آنها در بازار ایران به راحتی امکان پذیر نمی باشد.