سوالات متداول

از زمان ثبت سفارش محصولات توسط "پاستیل"، زمان تقریبی ارسال به ایران و تحویل به مشتری بسته به نوع پست انتخابی توسط کاربران بین 5 الی 20 روز کاری خواهد بود و سفارش شما پس از کنترل نهایی در دفتر تهران برای مشتریان تهران از طریق شرکت های ارسال بار درون شهری و در خصوص مشتریان شهرستان از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس به آدرس ثبت شده در سایت ارسال خواهد شد.

سفارش شما پس از کنترل نهایی در دفتر تهران برای مشتریان تهران از طریق شرکت های ارسال بار درون شهری (اسنپ، الوپیک، اسپید و ... ) و در خصوص مشتریان شهرستان از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس به آدرس ثبت شده در سایت ارسال خواهد شد. هزینه ارسال سفارشات از دفتر تهران "پاستیل گروپ" تا درب منزل خریدار، به عهده خریدار می باشد.

گاها اتفاق میافتد محصولاتی که دارای تخفیف‌های ویژه هستندو یا تعداد کمی از آن محصول توسط فروشگاه برای فروش گذاشته شده است، ممکن است در فاصله زمانی بسیار کوتاه به اتمام برسد که در این صورت کارشناسان پشتیبانی "پاستیل" موضوع را به اطلاع کاربر گرامی می رسانند و وجه پرداخت شده در کمترین زمان ممکن مستقیما به کیف پول کاربر گرامی عودت داده می شود. سلام

کلیه سفارش ها پس از کنترل درکشور مبدا، به دفتر "پاستیل" در تهران ارسال شده و پس از هماهنگی های لازم با کاربران عزیز، سفارش‌ها به آدرس مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.

خیر، امکان تحویل سفارش‌ها به صورت حضوری به هیچ عنوان وجود ندارد.

در صورت نیاز به تغییر آدرس، نهایتا تا دو روز پس از ثبت سفارش می توانید با پشتیبانی "پاستیل" تماس بگیرید تا درخواست شما ثبت گردد.