سوالات متداول

از زمان ثبت سفارش محصولات توسط "پاستیل"، زمان تقریبی ارسال به ایران و تحویل به مشتری بسته به نوع پست انتخابی توسط کاربران بین 5 الی 20 روز کاری خواهد بود و سفارش شما پس از کنترل نهایی در دفتر تهران برای مشتریان تهران از طریق شرکت های ارسال بار درون شهری و در خصوص مشتریان شهرستان از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس به آدرس ثبت شده در سایت ارسال خواهد شد.

قیمت نهایی هر محصول = [ قیمت ارزی محصول (لیر) * { نرخ ارز ( قیمت حواله ) + 15 درصد کارمز پاستیل گروپ } ] + هزینه پست و گمرکی به ازای هر تکه محصول

سفارش شما پس از کنترل نهایی در دفتر تهران برای مشتریان تهران از طریق شرکت های ارسال بار درون شهری (اسنپ، الوپیک، اسپید و ... ) و در خصوص مشتریان شهرستان از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس به آدرس ثبت شده در سایت ارسال خواهد شد. هزینه ارسال سفارشات از دفتر تهران "پاستیل گروپ" تا درب منزل خریدار، به عهده خریدار می باشد.

کلیه محصولات سایت شامل هزینه باربری و حمل ازکشور مبدا به ایران می باشند که این هزینه به ازای هر تکه محاسبه خواهد شد . برای مثال اگر شما یک جفت کفش سفارش دهید هزینه آن تکه ای محاسبه می‌شود و با توجه به اینکه یک کفش 2 لنگه می باشد، شما باید 2 هزینه پست برای یک جفت کفش پرداخت نمایید. (کاربران میتوانند هزینه پستی 1 تکه را در طی خرید و هزینه تکه دیگر را از طریق افزایش مبلغ مورد نظر در کیف پول پاستیلی خود انجام دهند.)

گاها اتفاق میافتد محصولاتی که دارای تخفیف‌های ویژه هستندو یا تعداد کمی از آن محصول توسط فروشگاه برای فروش گذاشته شده است، ممکن است در فاصله زمانی بسیار کوتاه به اتمام برسد که در این صورت کارشناسان پشتیبانی "پاستیل" موضوع را به اطلاع کاربر گرامی می رسانند و وجه پرداخت شده در کمترین زمان ممکن مستقیما به کیف پول کاربر گرامی عودت داده می شود. سلام

کلیه سفارش ها پس از کنترل درکشور مبدا، به دفتر "پاستیل" در تهران ارسال شده و پس از هماهنگی های لازم با کاربران عزیز، سفارش‌ها به آدرس مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.

خیر، امکان تحویل سفارش‌ها به صورت حضوری به هیچ عنوان وجود ندارد.

در صورت نیاز به تغییر آدرس، نهایتا تا دو روز پس از ثبت سفارش می توانید با پشتیبانی "پاستیل" تماس بگیرید تا درخواست شما ثبت گردد.